Jigani, Bengaluru, Karnataka
GST No. 29ACCFM1878N1ZJ
Approx. Rs 7,200 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Pole Type | Polygonal |
| Mounting Type | high mast pole |
| Number Of Sections | 16 |
| Height | 12 m |
| Power Source | Electrical |
| Material | Aluminum |
| Power | 100 W |
| Brand | Surya |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Top Bottom Tube Diameter | 100 x 80 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
Explore More Products
© MDM Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited