Jigani, Bengaluru, Karnataka
GST No. 29ACCFM1878N1ZJ
Approx. Rs 3,520 / PieceGet Latest Price
Product BrochureProduct Details:| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Light Type | LED |
| Pole Height | 3 m |
| Power Rating | 30 W |
| Pole Material | MS |
| Pole Shape | Tubular |
| Ingress Protection | IP66 |
| Color Temperature | 3000 K |
| Mounting Type | Flange Mounted |
| Application Area | Garden |
| Pole Color | Black |
Explore More Products
© MDM Industries. All Rights Reserved (Terms of Use)
Developed and Managed by IndiaMART InterMESH Limited